İçeriğe geç

SİLAH ARKADAŞI NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Silah Arkadaşı Namlu Temizleme Köpüğü; bakır, barut, yüzeysel pas, yağ ve toprak gibi kalıntıları temizleyen özel bir üründür. İçeriğinde namlunun temizlenmesi zor girintilerine işleyen ve bakırı söken kimyasallar vardır.

GÜVENLİ NAMLU TEMİZLİĞİ

Bu ürün silaha ya da namluya zarar vermez. Çünkü bileşimindeki hammaddeler özenle seçilmiştir. Üstelik yıllar boyunca test edilmiştir. Amonyak içermez. Karıncalanma ve paslanmaya neden olmaz. 

Yalnızca Sentek Kimya ve Savunma üretimi olan namlu temizleme köpükleri korumasız alüminyum yüzeylere bile zarar vermezler. Diğer tüm köpükler zarar verirler. Bu nedenle, diğer köpüklerin namluda bekletilmemesi uygun olacaktır. 

Tüm Sentek Kimya ve Savunma üretimi olan namlu bakır temizleme köpükleri, 1 saatten daha uzun süre namlu içinde sönmeden kalırlar. Rakiplerinden üstün bileşimleri ile bakır ve barut sökmeye devam ederler. Yani, güvenli namlu temizliği yaparlar. 

NEDEN SİLAH ARKADAŞI NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ KULLANMALISINIZ?

Mevcut silah temizleme yağları, namlu içinde kalan bakırı kesinlikle temizleyemezler. Ayrıca barut kalıntılarını temizleme etkinlikleri çok zayıftır. Hatta günlerce yağda bekletseniz bile barutu yüzeyden sökemezler.

Oysa, Silah Arkadaşı Namlu Temizleme Köpüğü, yüksek bakır sökme performansı ve barut temizleme etkisi istenen sonucu hızla verir. Üstelik, yerli ve milli bir üründür.

Bakır kalıntılarının temizlenmesi, namlunun performansını ve ömrünü artırmak için önemli bir işlemdir.

Bakır kalıntıları, namlunun iç yüzeyinde birikerek yiv/set yapısını bozar. Böylece, isabet oranının düşmesine ve namlunun aşınmasına neden olur. Bu nedenle, silah kullanıcılarının düzenli olarak namlu temizliği yapması gerekir.

Namlu Bakır Temizleme Köpüğü - Çift kademeli bakır temizliği