İçeriğe geç

FORTE ARMA BARUT TEMİZLEYİCİ

Forte Arma Barut ve Kurşun Temizleyici, silahların namlusunda ve mekanizmasında oluşan barut ve kurşun kalıntılarını kolayca temizleyen bir spreydir. Üstelik bu ürün, silahların aşınmasına neden olmamak için özel olarak formüle edilmiş bir bileşime sahiptir. Yani, Forte Arma Barut ve Kurşun Temizleyici, savunma sanayi ürünlerinin temizliği ve bakımı için ideal bir çözümdür. Bu ürünü kullanarak silahlarınızın performansını ve ömrünü attırırsınız. Dolayısıyla, Forte Arma Barut ve Kurşun Temizleyici’yi güvenle kullanırsınız.

SİLAH NAMLU VE PARÇALARINDA BARUT TEMİZLİĞİ

Unutulmamalıdır ki silahların düzenli bakımı, güvenli ve etkili kullanımı için son derece önemlidir. Neyse ki Forte Arma Barut Temizleyici ile silahınızın barut kalıntılarını kolayca temizleyebilirsiniz. Böylece, silahınızın ömrünü uzatır ve performansını arttırsınız. Bilindiği üzere; barut kalıntıları zamanla silahınızın içinde birikerek tıkanmalara ve arızalara yol açar. Artık bu sorunları önlemek mümkündür. Çünkü yetersiz kalan silah temizleme yağları ile barut temizlemeye çalışmanın gereği kalmamıştır. Özetle, bu ürünümüz, silahınızın tüm yüzeylerini nazikçe temizler. Düzenli kullanımı sayesinde silahınız her zaman hazır ve temiz olacaktır. 

Forte Arma Barut Temizleyici

NEDEN FORTE ARMA BARUT TEMİZLEYİCİ?

Bileşim

Silaha Zarar Vermez

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Üretim

Yerli ve Milli Ürün

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Kalite

Kalite Kontrolü

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Performans

İstenen Temizlik

Barut temizleyiciler hakkında İngilizce farklı internet sitelerinden de bilgi edinin.

Forte Arma Barut Temizleyici

SİLAH VE NAMLULARDAN KOLAYCA BARUT TEMİZLEYİN

Kısacası, bu ürünü barut temizliğini düzenli yaptığınız silahlarınızda kullanın. Bununla birlikte, barutun aşırı sertleşip taşlaşmamış olması gerekmektedir. Başka bir deyişle,  hafif barut kirliliği olan tüm hafif ve ağır silahlarda kullanın. Yani, tabanca, keskin nişancı tüfeği, piyade tüfeği, bombaatar, uçaksavar, tank ve top aksamlarından ya da namlularından barut temizleyebilirsiniz.

Bekletilmiş barutun temizliği için diğer ürünlerimizi kullanmanızı öneririrz.