İçeriğe geç

FORTE ARMA NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Savunma sanayi, uluslararası alanda önemli bir yer tutar ve bu alanda kullanılan ürünlerin kalitesi hayati önem taşır. Silahların düzgün çalışması için bakım çok önemlidir. Bilindiği üzere, bu bakımın en önemli unsurlarından biri de namlu temizliğidir. Türk savunma sanayi ürünleri arasında yer alan Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü ile namlu bakır temizliği, hızla ve silah aksamlarına zarar vermeden gerçekleştirilmektedir.

BAKIR TEMİZLEME KÖPÜĞÜ, NAMLU BAKIR TEMİZLEYİCİ

Namlu temizleme köpüğü, özellikle askeri personel tarafından sıklıkla kullanılan bir üründür. Çünkü bu köpük; namludaki bakır, barut, yağ ve yüzeysel pas kalıntılarını temizler. Yani, silahın doğru çalışmasını sağlar. Ek olarak, namlu temizleme peçleri ile kurulama yapılarak namlu içindeki kalıntıların uzaklaştırılması sağlanır. Böylece, namlu içindeki her türlü kalıntıyı temizleyerek silahın performansını arttırır. Tabancalar, keskin nişancı tüfekleri, piyade tüfekleri, yiv/setli av tüfekleri, uçaksavarlar, bombaatarlar hafif silahlardır. Dolayısıyla tanklar, toplar, obüsler, askeri uçak ve helikopterlere ağır silah denir. Bu nedenle, bunların namlularını temizlemek için  özel düzenlenmiş sıkma başlıkları gerekir. Yani, bu özel dozlama düzeneklerine sahip farklı hacimlerdeki namlu temizleme köpükleri ya da sıvıları ile temizlik şarttır.

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü, Namlu Bakır Temizleme Köpüğü

NEDEN FORTE ARMA NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ?

Bileşim

Namluyla Dost

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Üretim

Türk Malı

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Kalite

Öncelik Kalite

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Performans

Beğenilen Temizlik

Silah Temizleme Ürünleri hakkında farklı internet sitelerinden de ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Kullanım Alanları

HER SİLAHa UYGUN NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü; tabanca, keskin nişancı tüfeği, piyade tüfeği, bombaatar, uçaksavar, tank ve top namlularının tümünde kullanıma uygundur.