İçeriğe geç

DUALİS NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Dualis Namlu Temizleme Köpüğü, hızlı silah namlusu temizleme ürünüdür. Çünkü çift kademeli namlu içi bakır temizliği yapan özel bir üründür. Öyle ki keskin nişancı tüfekleri için de son derece uygundur. Namlu çeliğine zarar vermez; ayrıca, silah çelik ve aksamlarına da zarar vermez. Bu nedenle tüm silah tipleri ve namluları için uygun bir üründür. Referansları olan üründür.

NAMLU TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ

Korumasız metalik yüzeylere zarar vermeme özelliği hem amonyak içermemesi hem de bileşiminin farklılığı nedeniyledir. Bu ürün, uzun süren köpük formuyla yivlerin dibindeki bakırı dahi başarı ile temizler. Türk Savunma Sanayi’nde benzeri olan bir ürün yoktur. Temizlenirken de namlu temizleme peçi ile kolayca uzaklaşır. Namlu içindeki bakır haricinde yüzeysel pas, barut, yağ ve toprak gibi kirleri de etkin şekilde temizler.

Temizleme sonrası silah kullanıma alınacaksa yağa gerek yoktur. Ancak, depoya kaldırılacak silahların mutlaka kaliteli bir silah koruma yağı ile korozyona karşı korunması şarttır. Silah ya da namlusunda zamanla oluşan ve gözle görünmeyen çizikler olabilir. Bu çizikler nedeniyle korozyon yani karıncalanma ve paslanma meydana gelir. Kaliteli silah koruma yağları bu durumu önlerler.

Benzersiz namlu bakır temizliği

DUALİS NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ'NÜ SEÇMEK İÇİN NEDENLER

Bileşim

Çift Kademeli Bakır Temizleme

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Üretim

Özel Hammaddelerle Üretim

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Kalite

Her Üretim Sonrası Test

Forte Arma Namlu Temizleme Köpüğü Performans

Yüksek Bakır ve Barut Temizleme Performansı

Silah Temizleme Ürünleri hakkında farklı internet sitelerinden de ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Çift kademeli namlu bakır temizliği

ÖZELLİKLERİYLE FARKLI BİR NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ

Silah namlularının düzenli olarak temizlenmesi, silahın doğru şekilde çalışmasını sağlar, atış doğruluğunu ve performansını artırır, silahın ömrünü uzatır ve daha az bakım gerektirir. Bu nedenle, silah sahiplerinin silah namlularının temizliği konusunda bilinçli olması ve düzenli olarak bakım yapması, hem silahın performansını artırır hem de silah sahibinin güvenliğini sağlar.

DUALİS NAMLU TEMİZLEME KÖPÜĞÜ İLE KESKİN NİŞANCI TÜFEĞİ NAMLU TEMİZLİĞİ

Keskin nişancı tüfeği namlu temizliği
Dualis Namlu Temizleyici
Namludan sökülen bakır
Namlu bakır temizliği sonrası bezler