Namlu Temizleme Köpüğü; tüm uzun namlulu silahların ve tabancaların namlularında biriken barut atığı ve yağ gibi karbon esaslı kirlere ek olarak mermi çekirdeklerinin namluda bıraktığı bakır ve kurşun kalıntılarını güvenle temizler.

Türkiye’nin silaha ve silah temizliği yapan kişiye zarar vermeyen en güvenli ürünü Tardu Namlu Temizleme Köpüğü hakkında bilgiler Sentek Kimya websitesinde ayrıntıları ile paylaşılmıştır.

Namlu Temizleme Köpüğü, farklı kalibrelerdeki tüm tabancalarda üstün performansıyla çok kısa sürede istenen namlu temizliğini sağlar.

Namlu Temizleme Köpüğü, 40mm Otomatik BombaAtar (OBA) namlularını yüksek performansla temizleyen özel bir formüle sahiptir.

Namlu Temizleme Köpüğü, 12.7 mm uçaksavar namlularındaki tüm kirlilik kaynaklarını yüksek performansla temizleyen özel bir formüle sahiptir.

Namlu Temizliği ve Silah Temizliği hakkında oldukça faydalı bilgiler NamluTemizlemeKopugu.Com websitesinde verilmiştir.


#namlu #tardu #temizleme #köpüğü #namlutemizlemekopugu.com #borecleaningfoam.com #tardu_namlu_temizleme_köpüğü #tardu_namlu_temizleme_kopugu #tardu_bore_cleaning_foam #silah_temizleme_yagi #silah_temizleme_yağı #silahtemizlemeyagi.com #bore #cleaning #foam #”namlu temizleme köpüğü” #”tardu namlu temizleme köpüğü” #”tardu bore cleaning foam” #”silah temizleme yağı” #”silah temizleme yagi”